Atribuită
Anunț de participare
Servicii de evaluare tehnică şi financiară a cererilor de finanţare depuse în cadrul POR 2021 – 2027 la Agenţia pentru Dezvoltare Regională Centru
- Număr anunț
- CN1047688
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Dezvoltare Regionala Centru (CUI 11293615)
- Furnizor / câștigător
- TEAMPRO STRATEGY CONSULTING SRL (CUI 30854447)
- Cod CPV
- 79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.282.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.863.850 RON
- Data publicării
- 30.09.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1102693
- Termen limită
- 17.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 190-538420
- Documentație de atribuire
- DF1160735
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI .pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE_FINAL.docx.p7s
- FisaDate_DF1160735.pdf
- FORMULARE - ETF_FINAL.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEAMPRO STRATEGY CONSULTING SRL CUI 30854447
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AVENSA CONSULTING SRL CUI RO 15485389
Valoare atribuită
6.863.850 RON
din 5.282.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro