Atribuită
Anunț de participare
REACTIVI ANATOMIE PATOLOGICA-24 LUNI
- Număr anunț
- CN1061739
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST LIFE SCIENCE SRL (CUI 24205119)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.798.272 RON
- Valoare atribuită
- 4.424.572 RON
- Data publicării
- 15.11.2023 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1121651
- Termen limită
- 05.01.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 222-697483
- Documentație de atribuire
- DF1195819
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA B-FISA DE DATE.xlsx.p7s
- CAIET SARCINI REACTIVI ANATOMIE PATOLOGICA.doc.p7s
- FisaDate_DF1195819.pdf
- FORMULARE-completat.docx.p7s
- MODEL ACORD-CADRU MODIFICAT SI COMPLETAT 2019.doc.p7s
- MODEL CONTACT SUBSECVENT.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST LIFE SCIENCE SRL CUI 24205119
Valoare atribuită
4.424.572 RON
din 3.798.272 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro