Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat

AUTOUTILITARA - 3 BUC

Număr anunț
SCN1114919
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
AUTO BARA & CO SRL (CUI 6733663)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750.000 RON
Valoare atribuită
696.501 RON 7,1% sub estimat
Data publicării
30.09.2022 10:52
Anunț de atribuire
SCNA1079464
Termen limită
13.10.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1160694

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO BARA & CO SRL CUI RO 6733663
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

696.501 RON

din 750.000 RON estimat 7,1%

Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 53.499 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.