În evaluare
Anunț de participare
Proiectare și execuție lucrări pentru realizarea obiectivului ”ÎNFIINȚARE REȚEA INTELIGENTA DE DISTRIBUȚIE GAZE NATURALE ÎN COMUNA HERECLEAN JUDEȚUL SĂLAJ”
- Număr anunț
- CN1061758
- Autoritate contractantă
- COMUNA HERECLEAN (CUI 4291581)
- Cod CPV
- 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.495.433,53 RON
- Data publicării
- 15.11.2023 11:01
- Termen limită
- 21.12.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 222-700295
- Documentație de atribuire
- DF1196187
Documente
Documentația de atribuire
- 01.1 Studiu de fezabilitate.part1.rar.p7s
- 01.1 Studiu de fezabilitate.part2.rar.p7s
- 01.1 Studiu de fezabilitate.part3.rar.p7s
- 01. CAIET DE SARCINI_gaz Hereclean.docx.p7s
- 02. Formulare_lucrari _gaz Hereclean.docx.p7s
- 03.1HG 1_Acord contractual proiectare si executie - gaz Hereclean.docx.p7s
- 03.2 HG 1_Contract proiectare si executie.docx.p7s
- 03.3 HG 1_Conditii specifice - Proiectare si executie - Gaz Hereclean.docx.p7s
- FisaDate_DF1196187.pdf
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
HABAU S.R.L. CUI RO 13092995
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
TERMOPRO EDIL SRL CUI RO 26155181
Asociați 6
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
DISTRIGAZ VEST SA CUI RO 14370054
DISTRIGAZ VEST CONSTRUCŢII S.R.L. CUI 41780159
GAZMIND SRL CUI RO15902087
INSTASERVICE CUI RO 1217599
PROIECT CONSTRUCT SRL CUI RO 18681592
Valoare estimată
30.495.433,53 RON
Vezi pe e-licitatie.roDeschise acum pe acest cod
17 licitații deschise pe 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de a…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.