Atribuită
Anunț de participare
REACTIVI SI MATERIALE SANITARE PENTRU LABORATORUL DE ANALIZE MEDICALE
- Număr anunț
- CN1061754
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.856.800 RON
- Valoare atribuită
- 25.172.698 RON
- Data publicării
- 15.11.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1121309
- Termen limită
- 18.12.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 222-698171
- Documentație de atribuire
- DF1196170
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini si Specificatiile Tehnice.pdf.p7s
- Clauze Contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1196170.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Loturi (15)
Estimat: 24.856.800 RON Adjudecat: 23.481.618 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ac cu fluturas si holder preasamblat | 550.000 RON | — | |
| 2 | Ac cu teaca de protectie si holder preasamblat | 3.000.000 RON | — | |
| 3 | Card magnetic multiparametru pentru determinarea VSH si a facto… | 1.500.000 RON | — | |
| 4 | Control intern de calitate VSH | 260.000 RON | — | |
| 5 | Tub biochimie cu gel separator | 4.800.000 RON | — | |
| 6 | Adaptor luer | 180.000 RON | — | |
| 7 | Hartie termică | 10.000 RON | — | |
| 8 | Tub hematologie | 1.600.000 RON | — | |
| 9 | Tub Li-heparina | 3.000.000 RON | Novaintermed S.R.L. 3 contracte | 3.256.438 RON |
| Novaintermed S.R.L. · contract 6 · 12.03.2025 | 1.521.700 RON | |||
| Novaintermed S.R.L. · contract 5 · 21.11.2024 | 213.038 RON | |||
| Novaintermed S.R.L. · contract 1 · 11.03.2024 | 1.521.700 RON | |||
| 10 | Tub pentru diagnostic molecular | 100.000 RON | Novaintermed S.R.L. | 15.217.000 RON |
| 11 | Garou de unica folosinta simplu | 2.000.000 RON | — | |
| 12 | Tub coagulare | 2.400.000 RON | — | |
| 13 | Recoltare urină | 3.060.000 RON | DIAMEDIX IMPEX,PROFI PENTRU SANATATE SRL S.R.L.,Novaintermed S.R.L. | 3.020.000 RON ↓1,3% |
| 14 | Kituri de colorare | 275.000 RON | TUNIC PROD S.R.L. 3 contracte | 330.000 RON |
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 4 · 01.10.2024 | 27.500 RON | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 9 · 22.09.2025 | 27.500 RON | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 10.4/01.02.2024 · 07.02.2024 | 275.000 RON | |||
| 15 | SERURI GRUP | 2.121.800 RON | DIAPRO TOP · DIAPRO TOP,BALMED S.R.L. 2 contracte | 1.658.180 RON ↓21,9% |
| DIAPRO TOP · contract 7 · 18.03.2025 | 73.180 RON | |||
| DIAPRO TOP,BALMED S.R.L. · contract 10.2/01.02.2024 · 07.02.2024 | 1.585.000 RON | |||
Participanți · 15 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAPRO TOP SRL CUI 32730160
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROFI PENTRU SĂNĂTATE SRL CUI 35769300
Valoare atribuită
25.172.698 RON
din 24.856.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro