Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat
Tehnică de calcul și software
- Număr anunț
- CN1047742
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- BB COMPUTER SRL (CUI 1697110)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.841.001,19 RON
- Valoare atribuită
- 1.723.460 RON 6,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.10.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1092490
- Termen limită
- 04.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 192-542927
- Documentație de atribuire
- DF1160649
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BB COMPUTER SRL CUI RO 1697110
Valoare atribuită
1.723.460 RON
din 1.841.001,19 RON estimat
6,4%
Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 117.541,19 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.