Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Mobilier necesar desfășurării activității spitalului în cadrul proiectului “AMBULATORIU CLINIC DE PSIHIATRIE PEDIATRICA DIN CADRUL SPITALULUI CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII CLUJ” - Mobilier la comandă
- Număr anunț
- CN1061870
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Furnizor / câștigător
- BASIC POINT SRL (CUI 28088054)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269.156,72 RON
- Valoare atribuită
- 267.990,56 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.11.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1120372
- Termen limită
- 18.12.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 223-702694
- Documentație de atribuire
- DF1196395
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Mobilier costumizat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1196395.pdf
- Fise tehnice.rar.p7s
- Model contract furnizare psihiatrie mobilier costumizat.pdf.p7s
- Model formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BASIC POINT SRL CUI RO 28088054
Valoare atribuită
267.990,56 RON
din 269.156,72 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.166,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.