Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,3% sub estimat
Echipament sportiv specific 2022
- Număr anunț
- SCN1115096
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL BUCURESTI (CUI 22389856)
- Furnizor / câștigător
- FRATELLI SPORTS SRL (CUI 25068338)
- Cod CPV
- 18000000-9 · Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96.806,73 RON
- Valoare atribuită
- 92.660,40 RON 4,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.10.2022 21:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1079127
- Termen limită
- 14.10.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1161120
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 96.806,73 RON Adjudecat: 92.660,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | VOLEI | 73.613,45 RON | FRATELLI SPORTS S.R.L. | 69.700,40 RON ↓5,3% |
| 2 | BASCHET | 23.193,28 RON | SPORTSWEAR SHAPES | 22.960 RON ↓1,0% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRATELLI SPORTS SRL CUI RO25068338
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPORTSWEAR SHAPES S.R.L. CUI 40344704
Valoare atribuită
92.660,40 RON
din 96.806,73 RON estimat
4,3%
Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 4.146,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.