Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
Achizitie Sistem sunet si lumini scena
- Număr anunț
- SCN1115079
- Autoritate contractantă
- Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
- Furnizor / câștigător
- SENIA COMPANY 999 SRL (CUI 14165190)
- Cod CPV
- 32321200-1 · Echipament audiovizual (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 525.210 RON
- Valoare atribuită
- 511.235,96 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 04.10.2022 15:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1079171
- Termen limită
- 18.10.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1160941
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SENIA COMPANY 999 SRL CUI RO 14165190
Valoare atribuită
511.235,96 RON
din 525.210 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 13.974,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.