Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,7% sub estimat

Realizarea proiectului tehnic, detalii de executie, caiet de sarcini, liste de cantitati, doc. teh necesare in vederea obtinerii avizelor/acordurilor/autoriz., verificare teh. de caliatate a PT si asistenta teh din partea proiectantului pe toata durata contr. de executie lucrari si Executia lucrarilor pt. obiectivul de investitii cu titlul “Reabilitare,modernizare strada Avram Iancu,Baia Sprie"

Număr anunț
SCN1115075
Autoritate contractantă
Orasul Baia Sprie (CUI 3694918)
Furnizor / câștigător
G&S Proiect 2015 (CUI 35269010)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.240.757,90 RON
Valoare atribuită
1.058.461,17 RON 14,7% sub estimat
Data publicării
04.10.2022 14:11
Anunț de atribuire
SCNA1084292
Termen limită
24.10.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1160893

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
G&S Proiect 2015 CUI 35269010
Subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
DELORA S.R.L. CUI RO11931780
Asociați 2
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SEBI-MARC SRL CUI RO15340540
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

1.058.461,17 RON

din 1.240.757,90 RON estimat 14,7%

Adjudecat la 85,3% din estimat · economie 182.296,73 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.