Atribuită Anunț de participare

Acord Cadru de Prestari Servicii de livrari de hrana pentru pacientii internati in cadrul Spitalului Clinic de Boli Infectioase “Sfanta Parascheva” Iasi

Număr anunț
CN1062057
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE "SF. PARASCHEVA", IASI (CUI 4541521)
Furnizor / câștigător
EUROMEDICAL PROVIDER SRL (CUI 29914537)
Cod CPV
55523000-2 · Servicii de catering pentru alte societati sau institutii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.868.902,40 RON
Valoare atribuită
8.868.902,40 RON
Data publicării
24.11.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1121861
Termen limită
27.12.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 228-718500
Documentație de atribuire
DF1196907

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

8.868.902,40 RON

din 8.868.902,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.