Atribuită Anunț de participare

Delegare de gestiune prin concesiune a Sistemului de Iluminat Public din orașul Negru Vodă, județul Constanța

Număr anunț
PC1002149
Autoritate contractantă
Primaria Negru Voda (CUI 6398763)
Furnizor / câștigător
BEL ELECTRIC CABLE SRL (CUI 30943293)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
471.001 RON
Valoare atribuită
471.000 RON
Data publicării
04.10.2022 08:11
Anunț de atribuire
PCA1001948
Termen limită
20.10.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1160881

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

471.000 RON

din 471.001 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.