Atribuită
Anunț de participare
”Acord-cadru pentru Furnizare carburanți”
- Număr anunț
- CN1062279
- Autoritate contractantă
- JUDETUL SALAJ (CUI 4494764)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.815.284,03 RON
- Valoare atribuită
- 2.692.620 RON
- Data publicării
- 02.12.2023 17:02
- Anunț de atribuire
- CAN1122806
- Termen limită
- 15.01.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 234-736716
- Documentație de atribuire
- DF1197576
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Draft Acord cadru si Contract subsecvent.pdf.p7s
- FisaDate_DF1197576.pdf
- Formulare.zip.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
2.692.620 RON
din 1.815.284,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro