Anulată Anunț de participare

Achiziția de mobilier și materiale didactice specifice în cadrul proiectului cod F-PNRR-Dotări – 2023 -0849 – Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din Comuna Valu lui Traian, județul Constanța

Număr anunț
CN1062477
Autoritate contractantă
Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050.446 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
10.12.2023 15:00
Anunț de atribuire
CAN1120699
Termen limită
06.02.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
749831-2023
Documentație de atribuire
DF1198311

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 1.050.446 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Mobilier pentru săli de clasă, cabinete, laboratoare de științe… 645.655 RON Anulat
2 Materiale didactice pentru săli de sport 80.282 RON Anulat
3 Materiale didactice pentru săli de clasă, cabinete de asistență… 91.300 RON Anulat
4 Materiale didactice pentru laboratoarele de știință 200.181 RON Anulat
5 Materiale didactice specifice pentru cabinete 33.028 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
OFFICE PRO MEDIA SRL CUI RO 14413422

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.