Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,1% sub estimat
Corpuri de iluminat in mediu EX- 9 Loturi
- Număr anunț
- CN1047968
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROGLOBAL S.A. (CUI 16571917)
- Cod CPV
- 31520000-7 · Lampi si aparate de iluminat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.347.925 RON
- Valoare atribuită
- 618.574,82 RON 54,1% sub estimat
- Data publicării
- 06.10.2022 08:12
- Anunț de atribuire
- CAN1099736
- Termen limită
- 14.11.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1161195
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1161195.pdf
- Formular 2 Centralizator de preturi.xls.p7s
- formular verificareare oferte tehnice pentru Corpuri iluminat mediu Ex.docx.p7s
- Sectiunea III- caiet de sarcini.pdf.p7s
- Sectiunea II-Instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- Sectiunea IV- Model Contract de furnizare.pdf.p7s
- Sectiunea V - Formulare si modele de formulare.docx.p7s
Loturi (2)
Adjudecat: 618.574,82 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 3 | Lot 3 – Corp de Iluminat LED, mediu EX, clasa II 3G | — | MANRO S.R.L. | 17.617,50 RON |
| 4 | Lot 4 – Corp de Iluminat LED, mediu EX, 2. Lot 2 – Corp de Ilum… | — | ELECTROGLOBAL S.R.L. | 600.957,32 RON |
Valoare atribuită
618.574,82 RON
din 1.347.925 RON estimat
54,1%
Adjudecat la 45,9% din estimat · economie 729.350,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.