Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat
Servicii de proiectare, executia lucrarilor si prestare de servicii de montare/inlocuire echipamente SMI aferente proiectului: “Implementarea unui sistem de control inteligent al rețelei de distribuție de energie electrica (ADMS), într-o zona omogena cu consumatori preponderent casnici, în mun. Suceava, județ Suceava” Cod proiect MySMIS: 136409
- Număr anunț
- CN1048049
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Furnizor / câștigător
- T.S.A. SERV SRL (CUI 4923360)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.660.160,57 RON
- Valoare atribuită
- 19.885.950,86 RON 8,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1100068
- Termen limită
- 15.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 197-560668
- Documentație de atribuire
- DF1161373
Documente
Documentația de atribuire
- CS_reabilitare retea_SMI_rev 08-11-2021-final s1.pdf.p7s
- Doc necesare elaborarii ofertei.zip.p7s
- FisaDate_DF1161373.pdf
- formulare.pdf.p7s
- Model contract lucrari+ anexe .pdf.p7s
- Persoane care abroba semneaza documentele in prezenta procedura.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
T.S.A. SERV SRL CUI RO 4923360
Asociați 6
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SA CUI RO 3915440
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SA CUI RO 3433530
ELMOND COM SRL CUI RO 12448866
ENERGO-CONSULT SRL CUI RO 22895101
ENERGO SISTEM SRL CUI RO 15677066
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SUCEAVA SA CUI RO 2691247
Subcontractanți 1
MONTAJ ELECTRO SRL CUI RO18803142
Valoare atribuită
19.885.950,86 RON
din 21.660.160,57 RON estimat
8,2%
Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 1.774.209,71 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.