Atribuită Anunț de participare

ACORD-CADRU DE FURNIZARE SET ADMINISTRARE PERIFERICA

Număr anunț
CN1062664
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
886.320 RON
Valoare atribuită
1.230.080 RON
Data publicării
19.12.2023 14:01
Anunț de atribuire
CAN1123071
Termen limită
19.01.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
765264-2023
Documentație de atribuire
DF1198731

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.230.080 RON

din 886.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.