- Număr anunț
- CN1048177
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
- Cod CPV
- 33124100-6 · Aparate de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 243.000 RON
- Valoare atribuită
- 243.000 RON
- Data publicării
- 11.10.2022 14:11
- Anunț de atribuire
- CAN1095651
- Termen limită
- 15.11.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1161607
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NERAMO DISTRIBUTION SRL CUI RO 16174216
Valoare atribuită
243.000 RON
din 243.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro