Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,7% sub estimat
Achiziția de stații de reîncărcare pentru vehicule electrice în cadrul proiectului ,,Amplasare și punere în funcțiune a 6 stații de reîncărcare pentru vehiculele electrice în județul Vrancea”.
- Număr anunț
- CN1062741
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL SECURITY SRL (CUI 11160619)
- Cod CPV
- 31681500-8 · Aparate de reincarcare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.131.798,52 RON
- Valoare atribuită
- 727.339,53 RON 35,7% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2023 14:00
- Anunț de atribuire
- CAN1128628
- Termen limită
- 25.03.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 770229-2023
- Documentație de atribuire
- DF1198895
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - statii de reincarcare electrice - 2023.pdf.p7s
- FisaDate_DF1198895.pdf
- FORMULARE statii reincarcare.docx.p7s
- Model contract statii reincarcare.pdf.p7s
- Studiu de fezabilitate statii reincarcare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GENERAL SECURITY SRL CUI RO 11160619
Asociați 1
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EXE GREEN ENGINEERING S.R.L. CUI RO40767500
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC LIGHT SRL CUI RO 19537863
Valoare atribuită
727.339,53 RON
din 1.131.798,52 RON estimat
35,7%
Adjudecat la 64,3% din estimat · economie 404.458,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.