Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare biscuiti populari
- Număr anunț
- CN1048152
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91.000 RON
- Valoare atribuită
- 128.905 RON
- Data publicării
- 11.10.2022 09:47
- Anunț de atribuire
- CAN1094714
- Termen limită
- 16.11.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1161641
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Valoare atribuită
128.905 RON
din 91.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro