Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,8% sub estimat

Acord cadru furnizare conserva rosii in bulion

Număr anunț
CN1048151
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.500 RON
Valoare atribuită
31.803 RON 7,8% sub estimat
Data publicării
11.10.2022 09:45
Anunț de atribuire
CAN1094712
Termen limită
16.11.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1161640

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROVIGO TRADE SRL CUI RO 25347260
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

31.803 RON

din 34.500 RON estimat 7,8%

Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 2.697 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.