Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 66,9% sub estimat

Produse birotica si papetarie (dosare carton, plicuri personalizate, role personalizate pentru masina de calcul)

Număr anunț
CN1048149
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Furnizor / câștigător
CORA PRINT S.R.L. (CUI 43372601)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208.742 RON
Valoare atribuită
69.020 RON 66,9% sub estimat
Data publicării
11.10.2022 09:30
Anunț de atribuire
CAN1096110
Termen limită
14.11.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1161622

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORA PRINT S.R.L. CUI 43372601

Valoare atribuită

69.020 RON

din 208.742 RON estimat 66,9%

Adjudecat la 33,1% din estimat · economie 139.722 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.