Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Carduri de acces router
- Număr anunț
- CN1048117
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- DATANET SYSTEMS SRL (CUI 10363046)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.211.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.180.000 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.10.2022 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1098983
- Termen limită
- 10.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 199-562208
- Documentație de atribuire
- DF1161496
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DATANET SYSTEMS SRL CUI RO 10363046
Valoare atribuită
1.180.000 RON
din 1.211.600 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 31.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.