Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat

Echipament (Statie) de masurat in coordonate

Număr anunț
CN1048109
Autoritate contractantă
AVIOANE CRAIOVA S.A. (CUI RO2326144)
Furnizor / câștigător
HEXAGON METROLOGY S.p.A. (CUI 02091630281)
Cod CPV
38424000-3 · Echipament de masurare si de control (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400.000 RON
Valoare atribuită
1.370.000 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
12.10.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1097378
Termen limită
18.11.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 199-562338
Documentație de atribuire
DF1161526

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.370.000 RON

din 1.400.000 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 30.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.