Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,3% sub estimat
AUTOBASCULANTE noi
- Număr anunț
- CN1048187
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- VOLVO ROMANIA SRL (CUI 14545865)
- Cod CPV
- 34134200-7 · Camioane basculante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.912.283,86 RON
- Valoare atribuită
- 3.156.900 RON 19,3% sub estimat
- Data publicării
- 13.10.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1098149
- Termen limită
- 14.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 199-566968
- Documentație de atribuire
- DF1161719
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Adjudecat: 3.156.900 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AUTOBASCULANTA CU MASA MAXIMA ADMISA 16-18T | — | VOLVO ROMANIA | 1.042.500 RON |
| 2 | AUTOBASCULANTA CU MASA MAXIMA ADMISA 26-28T | — | VOLVO ROMANIA | 1.560.000 RON |
| 3 | AUTOBASCULANTA CU MASA MAXIMA ADMISA 40 - 48T | — | EUROSPEED | 554.400 RON |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VOLVO ROMANIA SRL CUI RO 14545865
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROSPEED SRL CUI 13069275
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DUTCH TRUCK SERVICES SRL CUI RO33427149
Valoare atribuită
3.156.900 RON
din 3.912.283,86 RON estimat
19,3%
Adjudecat la 80,7% din estimat · economie 755.383,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.