Atribuită
Anunț de participare
,,Achiziţia de servicii de verificare metrologică și etalonare a echipamentelor de diagnosticare la reprezentanțele R.A.R. - R.A.”
- Număr anunț
- CN1048180
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
- Furnizor / câștigător
- METRO PROFESIONAL TEST SRL (CUI 27078664)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.354.198 RON
- Valoare atribuită
- 6.612.484 RON
- Data publicării
- 13.10.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1100152
- Termen limită
- 22.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 199-565055
- Documentație de atribuire
- DF1161832
Documente
Documentația de atribuire
- 5.Formulare VME lot 1.doc.p7m
- 5.Formulare VME lot 2.doc.p7m
- 6.Clauze contractuale lot 1.doc.pdf.p7m
- 6.Clauze contractuale lot 2.pdf.p7m
- Caiet de sarcini Lot 2- etalonare.pdf.p7m
- Caiet sarcini Lot 1-metrologizare.pdf.p7m
- FisaDate_DF1161832.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 6.612.484 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de verificare metrologica a echipamentelor de diagnost… | — | Metro Profesional Test 5 contracte | 4.840.292 RON |
| Metro Profesional Test · contract 85 · 23.03.2023 | 2.326.733 RON | |||
| Metro Profesional Test · contract 86 · 23.03.2023 | 500.093 RON | |||
| Metro Profesional Test · contract 20 · 01.02.2024 | 500.093 RON | |||
| Metro Profesional Test · contract 11 · 03.02.2025 | 513.020 RON | |||
| Metro Profesional Test · contract 26 · 17.02.2026 | 1.000.353 RON | |||
| 2 | Servicii de etalonare a echipamentelor de diagnosticare | — | Metro Profesional Test 5 contracte | 1.772.192 RON |
| Metro Profesional Test · contract 22 · 01.02.2024 | 139.702 RON | |||
| Metro Profesional Test · contract 87 · 23.03.2023 | 886.096 RON | |||
| Metro Profesional Test · contract 88 · 23.03.2023 | 302.994 RON | |||
| Metro Profesional Test · contract 202 · 04.12.2025 | 171.574 RON | |||
| Metro Profesional Test · contract 12 · 03.02.2025 | 271.826 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
METRO PROFESIONAL TEST SRL CUI RO 27078664
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
REGIO METRO CERT SRL CUI RO30256761
Valoare atribuită
6.612.484 RON
din 3.354.198 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro