Anulată
Anunț de participare
CL1 - Extindere si reabilitare sistem alimentare apa si canalizare in Ciucul de Mijloc
- Număr anunț
- CN1063000
- Autoritate contractantă
- SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
- Cod CPV
- 45231100-6 · Lucrari generale de constructii de conducte (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.838.078 RON
- Data publicării
- 27.12.2023 11:00
- Termen limită
- 07.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 791651-2023
- Documentație de atribuire
- DF1199712
Documente
Documentația de atribuire
- CL 2- ACORD CONTRACTUAL.pdf
- CL 2 - Conditii Generale Executie Lucrari.pdf
- CL 2 - Conditii Specifice.pdf
- FisaDate_DF1199712.pdf
- Formulare_CL1.pdf
- Formular Garantie restituire avans CL 2.pdf
- Formular Garantie Sume Retinute CL 2.pdf
- LOT 1.Z01.p7m
- LOT 1.Z02.p7m
- LOT 1.Z03.p7m
- LOT 1.Z04.p7m
- LOT 1.ZIP.p7m
- LOT 2.Z01.p7m
- LOT 2.Z02.p7m
- LOT 2.Z03.p7m
- LOT 2.ZIP.p7m
- LOT 3.Z01.p7m
- LOT 3.Z02.p7m
- LOT 3.Z03.p7m
- LOT 3.Z04.p7m
- LOT 3.Z05.p7m
- LOT 3.Z06.p7m
- LOT 3.ZIP.p7m
- LOT 4.Z01.p7m
- LOT 4.Z02.p7m
- LOT 4.Z03.p7m
- LOT 4.Z04.p7m
- LOT 4.Z05.p7m
- LOT 4.Z06.p7m
- LOT 4.Z07.p7m
- LOT 4.ZIP.p7m
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.