Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Autocar (autobuz M3, 46+1+1 locuri)
- Număr anunț
- CN1048131
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
- Furnizor / câștigător
- MHS TRUCK & BUS SRL (CUI 21570837)
- Cod CPV
- 34121500-6 · Autocare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.596.638,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.580.400 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.10.2022 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1093172
- Termen limită
- 11.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 199-562318
- Documentație de atribuire
- DF1161619
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MHS TRUCK & BUS SRL CUI RO 21570837
Valoare atribuită
1.580.400 RON
din 1.596.638,66 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 16.238,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.