Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,8% sub estimat

Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al Comunei VAMA, Judetul SUCEAVA

Număr anunț
PC1002158
Autoritate contractantă
COMUNA VAMA (CUI 4326698)
Furnizor / câștigător
BUCOVINA ENERGO CONSULT SRL (CUI 20745370)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300.000 RON
Valoare atribuită
282.648,80 RON 5,8% sub estimat
Data publicării
13.10.2022 08:47
Anunț de atribuire
PCA1001906
Termen limită
02.11.2022 12:00
Documentație de atribuire
DF1161314

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

282.648,80 RON

din 300.000 RON estimat 5,8%

Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 17.351,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.