Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,2% sub estimat

Acid clorhidric de concentratie min 32% si hidroxid de sodiu solutie 100%

Număr anunț
CN1048347
Autoritate contractantă
Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
Furnizor / câștigător
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
Cod CPV
24311400-1 · Clorura de hidrogen, acizi anorganici, dioxid de siliciu si dioxid de sulf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
842.400 RON
Valoare atribuită
663.600 RON 21,2% sub estimat
Data publicării
14.10.2022 14:55
Anunț de atribuire
CAN1091977
Termen limită
01.11.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1162125

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

663.600 RON

din 842.400 RON estimat 21,2%

Adjudecat la 78,8% din estimat · economie 178.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.