Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,2% sub estimat
“Perii rotative pentru echipamentele Assaloni, Schmidt si automaturatoarea Iveco-Autobren TS7B din dotarea DRDP Cluj“
- Număr anunț
- SCN1115555
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- VirComEm (CUI 7010885)
- Cod CPV
- 39812400-1 · Articole de maturat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.659,15 RON
- Valoare atribuită
- 21.427,40 RON 38,2% sub estimat
- Data publicării
- 14.10.2022 08:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1080044
- Termen limită
- 25.10.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1161919
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VirComEm CUI RO7010885
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROCKA GENCO SRL CUI 22367424
Valoare atribuită
21.427,40 RON
din 34.659,15 RON estimat
38,2%
Adjudecat la 61,8% din estimat · economie 13.231,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.