Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 54,6% sub estimat

ACHIZIȚIE COȘURIDE GUNOI PENTRU BLOCURI-LOT 1 , ACHIZIȚIE COȘURI DE GUNOI- LOT 2 , ACHIZIȚIE BĂNCI- LOT 3

Număr anunț
CN1048299
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
Furnizor / câștigător
MMCITE RO S.R.L. (CUI 30351020)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462.184,87 RON
Valoare atribuită
210.060 RON 54,6% sub estimat
Data publicării
15.10.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1096265
Termen limită
11.11.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 201-571328
Documentație de atribuire
DF1161839

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 462.184,87 RON Adjudecat: 210.060 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achiziția de Coșuri de gunoi pentru blocuri-300 buc Model 1 și … 126.050,42 RON Anulat
2 Achizitia de Cosuri de gunoi 300 bucati Model 1 ȘI 45 buc Model… 126.050,42 RON Anulat
3 BANCI- 90 DE BUCATI 210.084,03 RON MMCITE RO 210.060 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MMCITE RO S.R.L. CUI 30351020

Valoare atribuită

210.060 RON

din 462.184,87 RON estimat 54,6%

Adjudecat la 45,4% din estimat · economie 252.124,87 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.