Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 62,3% sub estimat
SERVETELE SI LAVETE DEZINFECTANTE
- Număr anunț
- CN1048286
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- MEDEXPERT PROFESSIONAL SRL (CUI 26509823)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.663.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.021.920 RON 62,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1111542
- Termen limită
- 16.02.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 201-571161
- Documentație de atribuire
- DF1161795
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI SERV SI LAVETE DEZ.pdf.p7s
- FisaDate_DF1161795.pdf
- formulare (2).doc.p7s
- MODEL ACORD CADRU SI CONTR. SUBSECVENT.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 10.663.200 RON Adjudecat: 4.021.920 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DETERGENT ENZIMATIC PENTRU CURATAREA INSTRUMENTARULUI | 1.771.200 RON | Karimed Partener,B.BRAUN MEDICAL | — |
| 2 | SERVETELE DEZINFECTANTE PENTRU CURATAREA SI DEZINFECTIA SUPRAF… | 4.032.000 RON | MEDEXPERT PROFESSIONAL | 4.021.920 RON ↓0,2% |
| 3 | LAVETE SPORICIDE PENTRU CURATAREA SI DEZINFECTIA SUPRAFETELO… | 4.860.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 17 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARIMED PARTENER SRL CUI RO15938900
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDEXPERT PROFESSIONAL SRL CUI 26509823
Valoare atribuită
4.021.920 RON
din 10.663.200 RON estimat
62,3%
Adjudecat la 37,7% din estimat · economie 6.641.280 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.