Anulată
Anunț de participare
Furnizarea de dispozitive consumabile și materiale specifice de protecție în cadrul proiectului ”Consolidarea capacității unităților de învățământ preuniversitar din municipiul Câmpulung Moldovenesc, în vederea gestionării situației de pandemie generată de virusul SarsCov-2”
- Număr anunț
- CN1048346
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.363.844,15 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 16.10.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1100337
- Termen limită
- 22.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 202-574361
- Documentație de atribuire
- DF1162122
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 4.363.844,15 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare dezinfectant concentrat pentru suprafețe, dezinfectan… | 2.433.738 RON | Anulat | — |
| 2 | Furnizare măști chirurgicale cu trei straturi, combinezoane ati… | 1.576.613 RON | Anulat | — |
| 3 | Furnizare termometru non contact, dispenser dezinfectant non co… | 353.493,15 RON | Anulat | — |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT SRL CUI 35671513
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SINOFARM ROMANIA S.R.L. CUI 44015615
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.