Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,7% sub estimat
Achizitie de aparatura si echipamente medicale in cadrul proiectului « Consolidarea capacitatii de gestionare a crizei sanitare COVID-19 de catre Spitalul Muncipal Moreni prin achizitionarea de echipamente si dotari specifice » MySMIS 140647
- Număr anunț
- CN1048341
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
- Furnizor / câștigător
- HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39292806)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.661.242 RON
- Valoare atribuită
- 2.084.708 RON 21,7% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2022 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1100405
- Termen limită
- 31.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 202-574333
- Documentație de atribuire
- DF1161950
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (5)
Estimat: 2.661.242 RON Adjudecat: 2.084.708 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ECHIPAMENTE GAZE MEDICALE | 1.598.000 RON | — | |
| 2 | ECHIPAMENTE SUPORT LABORATOR | 220.200 RON | DIALAB SOLUTIONS | 91.791 RON ↓58,3% |
| 3 | ECHIPAMENTE SPALATORIE | 728.300 RON | Proton Impex 2000 S.R.L. | 397.117 RON ↓45,5% |
| 4 | CONTAINER | 58.120 RON | Hospital Technical Solutions | 1.595.800 RON |
| 5 | DIVERSE MATERIALE SANITARE | 56.622 RON | Anulat | — |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO39292806
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Valoare atribuită
2.084.708 RON
din 2.661.242 RON estimat
21,7%
Adjudecat la 78,3% din estimat · economie 576.534 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.