Atribuită
Anunț de participare
”Implementare Platformă Integrată pentru Servicii Electronice” în cadrul proiectului „Planificare strategică și simplificarea procedurilor administrative la nivelul UAT Comuna Sfântu Gheorghe, Jud. Tulcea”, Cod SMIS 154480
- Număr anunț
- CN1048340
- Autoritate contractantă
- Comuna Sf. Gheorghe (Primaria Comunei Sfantul Gheorghe) (CUI 4793880)
- Furnizor / câștigător
- IOT SOLUTIONS & CONSULTING SRL (CUI 34662010)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.697.225 RON
- Valoare atribuită
- 1.697.000 RON
- Data publicării
- 16.10.2022 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1097997
- Termen limită
- 24.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 202-574327
- Documentație de atribuire
- DF1161991
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IOT SOLUTIONS & CONSULTING SRL CUI 34662010
Valoare atribuită
1.697.000 RON
din 1.697.225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro