Atribuită Anunț de participare

Alimente - conserve, gemuri si produse congelate

Număr anunț
CN1063938
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
ROALMISA INV SRL (CUI 30715430)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
785.000 RON
Valoare atribuită
1.117.782,25 RON
Data publicării
09.01.2024 11:05
Anunț de atribuire
CAN1125926
Termen limită
08.02.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
12878-2024
Documentație de atribuire
DF1200178

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROALMISA INV SRL CUI 30715430
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EXIMAL IMPEX SRL CUI RO 6702713
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.117.782,25 RON

din 785.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.