Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru Servicii de închiriere, amplasare şi întreţinere a toaletelor automate racordabile la reţeaua de canalizare şi electricitate, precum şi a toaletelor ecologice mobile în Municipiul Bucureşti
- Număr anunț
- CN1063187
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- COMEX ROM SRL (CUI 27820)
- Cod CPV
- 50760000-0 · Repararea si intretinerea toaletelor publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.763.855,72 RON
- Valoare atribuită
- 27.867.671,12 RON
- Data publicării
- 09.01.2024 11:07
- Anunț de atribuire
- CAN1124673
- Termen limită
- 08.02.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 10658-2024
- Documentație de atribuire
- DF1200102
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini toalete-signed.pdf
- draft ctr subsecvent si acord cadru-signed.pdf
- FisaDate_DF1200102.pdf
- FORMULARE toalete.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMEX ROM SRL CUI RO 27820
Valoare atribuită
27.867.671,12 RON
din 15.763.855,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro