Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 86,9% sub estimat
Medicamente oncologice si diverse - 12 loturi
- Număr anunț
- CN1063983
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.292.115 RON
- Valoare atribuită
- 2.127.959,50 RON 86,9% sub estimat
- Data publicării
- 09.01.2024 11:06
- Anunț de atribuire
- CAN1123652
- Termen limită
- 08.02.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 13466-2024
- Documentație de atribuire
- DF1200239
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
FILDAS TRADING SRL CUI RO 4851409
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL CUI RO 3391027
Valoare atribuită
2.127.959,50 RON
din 16.292.115 RON estimat
86,9%
Adjudecat la 13,1% din estimat · economie 14.164.155,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.