Anulată Anunț de participare

Achizitie materiale didactice in cadrul proiectului: Dotarea cu mobilier, materiale didactice si echipamente digitale a unitatilor de invatamant preuniversitar din Orasul Bals

Număr anunț
CN1064162
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.340.883,97 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
12.01.2024 12:45
Anunț de atribuire
CAN1121420
Termen limită
20.02.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
23969-2024
Documentație de atribuire
DF1200888

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (7)

Estimat: 1.340.883,97 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Materiale didactice pentru Liceul Teoretic Petre Pandrea 304.843 RON Anulat
2 Materiale didactice pentru Gradinita cu Program Normal nr.1 16.053,49 RON Anulat
3 Materiale didactice pentru Gradinita program normal Ion Cre… 37.777,68 RON Anulat
4 Materiale didactice pentru Liceul tehnologic Nicolae Balcescu 412.279,25 RON Anulat
5 Materiale didactice pentru Liceul Tehnologic nr. 1 430.756,38 RON Anulat
6 Materiale didactice pentru Scoala Gimnaziala nr. 1 4.976,71 RON Anulat
7 Materiale didactice pentru Scoala Gimnaziala Mihail Drumes 134.197,46 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.