Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,7% sub estimat
ACORD CADRU PRESTARE SERVICII DE ASIGURARE OBLIGATORIE TIP RCA CU CARTE VERDE, DUPA CAZ, 2022-2023
- Număr anunț
- CN1048392
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA (CUI 4267060)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.478.766 RON
- Valoare atribuită
- 1.187.881,72 RON 19,7% sub estimat
- Data publicării
- 19.10.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1095727
- Termen limită
- 18.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 204-580256
- Documentație de atribuire
- DF1162135
Documente
Documentația de atribuire
- anexa caiet de sarcini.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini RCA.docx.p7s
- caiet de sarcini RCA-signed.pdf
- FisaDate_DF1162135.pdf
- IV-MODEL Acord-cadru RCA 2022-2023.docx.p7s
- IV-MODEL contract subs 2022-2023.docx.p7s
- V-Formulare si modele.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
1.187.881,72 RON
din 1.478.766 RON estimat
19,7%
Adjudecat la 80,3% din estimat · economie 290.884,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.