Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Reparatie LES 6KV – Meri – Lainici – P. Albe (Actualizare documentatie tehnico-economica)

Număr anunț
CN1048490
Autoritate contractantă
C.N.C.F. “C.F.R.” S.A. – SUCURSALA REGIONALA C.F. CRAIOVA – UNITATE OPERATIONALA (CUI 15603417)
Furnizor / câștigător
ESS OLTENIA S.R.L. (CUI 45210592)
Cod CPV
71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.000 RON
Valoare atribuită
96.482 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
19.10.2022 09:24
Anunț de atribuire
CAN1097490
Termen limită
22.11.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1162190

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
CESI AUTOMATION SRL CUI RO 24855545

Valoare atribuită

96.482 RON

din 97.000 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 518 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.