Atribuită Anunț de participare

Acord-cadru de furnizare consumabile - tonere și cartușe pentru echipamente de imprimare și fotocopiere

Număr anunț
CN1064115
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.655.000 RON
Valoare atribuită
9.641.292 RON
Data publicării
10.01.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1123639
Termen limită
19.02.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
16481-2024
Documentație de atribuire
DF1200813

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973

Valoare atribuită

9.641.292 RON

din 8.655.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.