Anulată
Anunț de participare
ACHIZȚIE RESURSE MATERIALE CONFORM LISTA CONSUMURILOR DE RESURSE MATERIALE DIN CADRUL PROIECTULUI TEHNIC IN CADRUL PROIECTULUI SCHIMBARE DE DESTINATIE DIN HALA IN EXTINDERE SPITAL ORASENESC CU SECTIE EXTERNA SI AMBULATOR INTEGRAT DE RECUPERARE MEDICALA PRIN BALNEO-FIZIO-KINETO-TERAPIE
- Număr anunț
- CN1048466
- Autoritate contractantă
- BIROUL DE GOSPODARIRE COMUNALA ORAVITA (CUI 3227149)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.562.257,75 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 20.10.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1095563
- Termen limită
- 24.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 204-578403
- Documentație de atribuire
- DF1162340
Documente
Documentația de atribuire
- 04 - formulare ofertanti.docx.p7s
- 05 - draft contract.pdf.p7s
- ANEXA CAIET DE SARCINI - LISTA PRODUSE LOTUL 1.pdf.p7s
- ANEXA CAIET DE SARCINI - LISTA PRODUSE LOTUL 2.pdf.p7s
- ANEXA CAIET DE SARCINI - LISTA PRODUSE LOTUL 3.pdf.p7s
- ANEXA CAIET DE SARCINI - LISTA PRODUSE LOTUL 4.pdf.p7s
- ANEXA CAIET DE SARCINI - LISTA PRODUSE LOTUL 5.pdf.p7s
- ANEXA CAIET DE SARCINI - LISTA PRODUSE LOTUL 6.pdf.p7s
- ANEXA CAIET DE SARCINI - LISTA PRODUSE LOTUL 7.pdf.p7s
- ANEXA CAIET DE SARCINI - LISTA PRODUSE LOTUL 8.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1162340.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
Loturi (8)
Estimat: 2.562.257,75 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOTUL 1 – RESURSE MATERIALE – REZISTENTA | 684.604,63 RON | Anulat | — |
| 2 | LOTUL 2 – RESURSE MATERIALE – BETON GATA DE TURNARE | 201.989,21 RON | Anulat | — |
| 3 | LOTUL 3 – RESUSRE MATERIALE – ARHITECTURA | 984.057,18 RON | Anulat | — |
| 4 | LOTUL 4 – RESURSE MATERIALE – TAMPLARIE PVC CU MONTAJ | 206.350 RON | Anulat | — |
| 5 | LOTUL 5 – RESURSE MATERIALE – INSTALATII ELECTRICE SI STINGERE … | 279.208,60 RON | Anulat | — |
| 6 | LOTUL 6 – RESUSRE MATERIALE – INSTALATII SANITARE, ALIMENTARE C… | 127.191,34 RON | Anulat | — |
| 7 | LOTUL 7 – RESURSE MATERIALE – INSTALATII TERMICE | 59.930,18 RON | Anulat | — |
| 8 | LOTUL 8 – RESURSE MATERIALE – VENTILATIE BAZIN SI CLADIRE CU MO… | 18.926,61 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.