Atribuită Anunț de participare

Acord cadru turn pentru laparoscopie cu linie video full 4k, cu instrumentar aferent si unitate electrochirurgicala ( cu ultrasunete si fuziune tisulara ) si accesorii

Număr anunț
CN1064311
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
LG PHARM SRL (CUI 22972425)
Cod CPV
33168000-5 · Aparate de endoscopie si de endochirurgie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.721.200 RON
Valoare atribuită
7.440.000 RON
Data publicării
19.01.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1122213
Termen limită
21.02.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
34230-2024
Documentație de atribuire
DF1201364

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
LG PHARM SRL CUI RO 22972425
Asociați 1
PHARMICS SRL CUI RO 23200539
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

7.440.000 RON

din 3.721.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.