Atribuită Anunț de participare

Contract de achiziție publică de servicii: Servicii de elaborare a documentaţiilor tehnico-economice, faza DALI, PT, DTAC și servicii de asistență tehnică pe parcursul executării lucrărilor la obiectivul de investiţii „Creşterea eficienţei energetice a Liceului Pedagogic Gheorghe Șincai din Municipului Zalǎu– etapa 2”

Număr anunț
CN1048488
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
2 GMG CONSTRUCT SRL (CUI 20713580)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364.700 RON
Valoare atribuită
419.400 RON
Data publicării
21.10.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1107048
Termen limită
25.11.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 205-585094
Documentație de atribuire
DF1162307

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
2 GMG CONSTRUCT SRL CUI RO 20713580
Subcontractanți 3
2 GMG CONSART SRL CUI 33436090
TOPO EXPLORER SRL CUI 36284795
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PREFCON SRL CUI RO5067710
Subcontractanți 1
PROIECT CONSTRUCT SRL CUI RO 18681592
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NOVARTIS SRL CUI 16306392
Subcontractanți 2
CALORIA SRL CUI RO 247885
ROTA INST SRL CUI RO23632642
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

419.400 RON

din 364.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.