Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
ECHIPAMENTE MEDICALE PENTRU NEUROCHIRURGIE SI ORTOPEDIE
- Număr anunț
- CN1064245
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- VELMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29403699)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.900.000 RON
- Valoare atribuită
- 13.650.500 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 16.01.2024 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1122577
- Termen limită
- 05.03.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 30053-2024
- Documentație de atribuire
- DF1201108
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI 1.pdf.p7s
- FisaDate_DF1201108.pdf
- Formulare .pdf.p7s
- Formular propunere financiara.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VELMED INTERNATIONAL SRL CUI RO 29403699
Valoare atribuită
13.650.500 RON
din 13.900.000 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 249.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.