Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 48,0% sub estimat

SERVICII DE ASIGURARE RCA

Număr anunț
SCN1115917
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC NAPOCA SA (CUI RO201233)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
454.475 RON
Valoare atribuită
236.109 RON 48,0% sub estimat
Data publicării
21.10.2022 07:30
Anunț de atribuire
SCNA1079906
Termen limită
02.11.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1162543

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

236.109 RON

din 454.475 RON estimat 48,0%

Adjudecat la 52,0% din estimat · economie 218.366 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.