Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,5% sub estimat
Furnizare echipamente de interventie in situatii de urgenta pentru dotarea Unitatii de Interventie in Situatii de Urgenta din zona transfrontaliera–Craiova-Autospeciale de stingere cu apă şi spumă, capacitate 9.000 l
- Număr anunț
- CN1048518
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- ROMPRIM SA (CUI 384998)
- Cod CPV
- 34114000-9 · Vehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.096.861,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.788.400 RON 7,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2022 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1098947
- Termen limită
- 02.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 206-586861
- Documentație de atribuire
- DF1162421
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Asociați 1
GRĂDINARIU TRUCKS SOLUTIONS S.R.L. CUI 37158728
Subcontractanți 1
VOLVO ROMANIA SRL CUI RO 14545865
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DATASEC CONSULTING SRL CUI RO17819795
Subcontractanți 1
TEHNOPREST-2001 SRL CUI RO 9133523
Valoare atribuită
3.788.400 RON
din 4.096.861,20 RON estimat
7,5%
Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 308.461,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.