Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare piese MAN
- Număr anunț
- CN1048592
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
- Furnizor / câștigător
- OZ HICRET SRL (CUI 31972114)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.402.190,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.632.162,80 RON
- Data publicării
- 23.10.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1097569
- Termen limită
- 23.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 207-592423
- Documentație de atribuire
- DF1162665
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 Caiet de sarcini.xlsx.p7s
- clauze contractuale- Acord cadru.doc.p7s
- FisaDate_DF1162665.pdf
- formulare.doc.p7s
- Sectiunea III-Caietul de sarcini.docx.p7s
- Sectiunea II- Instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- Sectiunea IV-Contract de achizitie publica.docx.p7s
DUAE
Loturi (6)
Adjudecat: 1.632.162,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Piese motor, 12. Sistem aer, 15. Diverse, 7. Transmisie, 13. El… | — | OZ HICRET SRL | 23.835 RON |
| 3 | Radiatoare racire, 11. Directie, 10. Suspensie | — | Royal Automotive | 19.416 RON |
| 5 | Compresor, 8. Frâne, 6. Ambreiaj, 4. Filtre, 14. Semnalizare, 1… | — | OZ HICRET SRL | 75.861 RON |
| 9 | Garnituri frane | — | S.C. FERMIT S.A. 3 contracte | 24.563,80 RON |
| S.C. FERMIT S.A. · contract 1927 · 01.02.2023 | 5.412,20 RON | |||
| S.C. FERMIT S.A. · contract 1922 · 01.02.2023 | 15.795,60 RON | |||
| S.C. FERMIT S.A. · contract 8501 · 18.05.2023 | 3.356 RON | |||
| 11 | Directie, 10. Suspensie, 3. Radiatoare racire | — | Royal Automotive 2 contracte | 141.026,50 RON |
| Royal Automotive · contract 1923 · 01.02.2023 | 88.927 RON | |||
| Royal Automotive · contract 1926 · 01.02.2023 | 52.099,50 RON | |||
| 12 | Sistem aer, 15. Diverse, 2. Accesorii motor, 7. Transmisie, 13.… | — | OZ HICRET SRL 3 contracte | 1.347.460,50 RON |
| OZ HICRET SRL · contract 7566 · 02.05.2023 | 23.640 RON | |||
| OZ HICRET SRL · contract 1925 · 01.02.2023 | 387.692 RON | |||
| OZ HICRET SRL · contract 1924 · 01.02.2023 | 936.128,50 RON | |||
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FERMIT SA CUI RO 1170151
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROYAL AUTOMOTIVE SRL CUI ro36370829
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OZ HICRET SRL CUI RO31972114
Valoare atribuită
1.632.162,80 RON
din 1.402.190,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro